מאמרים

אירועים כהלכה - חלק II

בד בבד עם מפיק האירוע, קבעו את תאריך פרשת השבוע והעלייה לתורה על פי תאריך הלידה של חתן בר המצווה, והתאימו, בשיתוף עם המפיק, את סוג האוכל, המוזיקה ושאר הנושאים שנמצאים על הפרק. בקבלת ההחלטות השונות, חשוב לשים דגש על סוג האורחים המוזמנים לחתונה, גילם והעדפותיהם האישיות (צמחונים, אוכלי גלאט כשר...).
כמו כן, לצד אירועי המצווה, ניתן להפיק איזה אירוע העולה על רוחכם. בהפקת חתונה למשל, יועיל מפיק האירועים, בנוסף לתחומי האוכל והמוזיקה, גם בבחירת שמלות כלה, איפור כלות, עיצוב שיער, חליפה לחתן וכולי... בהפקת יום הולדת מרובת משתתפים לאחד מילדכם, יוכל מפיק האירועים לסייע בבחירת ליצנים, קוסמים או מפעילים לילדים, וזאת כאמור במחיר האטרקטיבי ביותר, תוך חיסכון רב בטרחה לבעלי האירוע.

ושהגיענו לזמן הזה

מפיקי אירועים הם אנשים המנוסים בתחום האירועים בישראל, מקושרים לספקי ציוד, אנשי מקצוע ושאר מרכיבים החשובים להשלמת האירוע שלכם. אם אתם מעוניינים באירוע המנוהל לכל אורכו מא' ועד ת', כשאתם נהנים מחברת האורחים, אוכל טוב ומוזיקה ערבה, מבלי שמחשבות אודות ניהול האירוע רובצות בראשכם, מפיקי האירועים הם התשובה הנכונה עבורכם. לאירועים מורכבים או כאלו המחייבים תכנון רב, מפיקי האירועים עשויים להיות למצילי חיים, בזמן שאתם מרימים כוסית בנחת לכבודם... 

חזרה לחלק ראשון